cena trojrocnych zr 2020V Bratislavě dnes druhým dostihovým dnem pokračovala slovenská dostihová sezóna. Ten nabídl celkem 10 položek včetně obou předzkoušek slovenských klasických dostihů tj. Ceny trojročných žrebcov a Ceny trojročných kobýl. Těch se zúčastnili i čeští koně, ale na medailové pozice v nich nedosáhli.

 
Cenu trojročných žrebcov (I.k., 3 hř., 1700 m, 4.500 €) získal po boji s domácím Tristanem (Move Your Vision) útokem zvenčí rakouský host HADEWIN (Hunter's Light) s Piotrem Krowickim. Třetí místo patřilo bulharskému Darling (Holy Roman Emperor) a čtvrtý skončil nejlepší z českých zástupců Planteur's Whiskey (Planteur).


 
V Ceně trojročných kobýl (I.k., 3 kl., 1700 m, 4.500 €) se lehce o dvě délky před Eyes On You (Thewayyouare) prosadila v Čechách narozená odchovankyně slovenského chovatele Pavla Vigaše QUEEN OPERA (Jukebox Jury), dcery vynikající Quissisany (Antonius Pius) ze stáje Vimar Dvorníky v sedle s Pavlínou Filipovou. Stejně jako mezi hřebci i zde putuje do Čech čtvrté místo, o něž se zasloužila svěřenkyně Zdeno Koplíka Redhead Lady (Hot Streak). Zdeno Koplík však přesto dnes z Bratislavy odjížděl s vítězstvím - sedmiletá MANOLLA (Tiger Cafe - Michelinka, Marcham) z chovu Jaroslava Kunčara po tuhém boji s taktéž v ČR trénovaným Mollys Best o hlavu vyhrála dvojkový Memoriál Harryho Petrlíka staršího (3+, 1200 m, 3.000 €) a své majitelce Dagmar Dostálové již po třetí letos udělal radost. V sedle vítězky byl žokej Jaroslav Línek.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking