PisaBlok překážkových dostihů v Pise zítra uzavře významný mítink se dvěma velkými dostihy, po kterém se už příští sobotu přesune dění do Trevisa. Jeho vrcholem bude první "jedničkový" dostih, 71. Premio Corsa Siepi Nazionale (Gr. 1, 5+, 4000 m, 60.000 euro), kde mezi sedmi účastníky budou na startu tři svěřenci Josefa Váni mladšího, kteří hájí dostihové barvy Josefa Aichnera.

Oba koně z bošovické tréninkové centrály, kteří dnes startovali v Cagnes-sur-mer, skončili na sedmém místě. Pro tříletého Calypso Sunset (Sommerabend), kterého vedl Eddy Hardouin, to v podejní Prix des Mimosas (3, 2000 mAW, 17.000 €, záznam) znamenalo návrat bez finančního zisku, ale devítiletý Mister Smart (Smadoun) v Quinté+ handicapu Prix d'Antibes (Class D, 4+, 2400 m AW, 52.000 €, záznam) za stejné umístění, k němuž jej dovedl Olivier Peslier, získal 1.040 €. (miv)

PisaPoprvé v aktuální italské překážkové sezóně se dnes vracejí zástupci českých stájí domů bez vítězství. Ve všech překážkových dostizích totiž triumfovali svěřenci Favera, který dosáhl hattricku za asistence Alessia Pollioniho. Koně v péči trenérů Váňových získali dvě druhá a jedno čtvrté místo. 

Pisa NottiMagicheSkvěle odstartovaná spolupráce trenéra Josefa Váni mladšího a žokeje Josefa Bartoše přinesla vítězný plod i ve čtvrtém letošním mítinku v italské Pise. Šesté letošní vítězství úspěšné dvojice se zrodilo díky devítiletému valachu Notti Magiche (Montjeu), který ani ve třetím letošním startu neokusil hořkost porážky.

Dortmund Iraklin ledenNa svůj dobrý výsledek z Dortmundu v polovině ledna dnes svěřenec trenéra Neuberga Iraklin (Footstepsinthesand) s Jaromírem Šafářem v sedle nenavázal. V Preis der HRC Wettannahme auf der Rennbahn in Wambel (4+, handicap kat. IV, 1200 m, 5.200 euro, záznam) skončil v poli 13 koní na osmém místě.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking