Po dvanáctém místě v Jarní ceně klisen se tuto neděli loňská šampiónka dvouletých klisen LOVE CONNECTION (Amico Fritz) pokusí vyspravit si reputaci v podstatně náročnějším dostihu - Wempe 98. German 1000 Guineas (Gr.2, 3kl., 1600 m, 125.000 €) v Düsseldorfu.

prix bedelČeský turf má dalšího blacktype koně. Loňský šampión tříletých hřebců Nagano Gold (Sixties Icon) dnes v Lyonu v Prix Bedel (L, 4+, 2400 m, 52.000 €) po výborném výkonu skončil na výborném třetím místě, hlavu od druhého místa a necelé půl délky od vítězného Time Shanakill (Lord Shanakill).

prix montretout18Jen hlava dnes chyběla sedmiletému Wirelessovi (Kentucky Dynamite), aby se stal historicky prvním koněm v českém tréninku, který obhájil vítězství v blacktype dostihu. V Prix de Montretout (L, 4+, 1600 m, 52.000 €, záznam), kterou loni vyhrál, skončil letos těsně druhý.

Pozítří uvidí diváci v Lyon-Parilly souboj dvou předních tříletků naší loňské sezóny - šampióna tříletých hřebců a vítěze Saint Leger Nagano Golda (Sixties Icon) s druhým z Českého derby Felixem (Jukebox Jury), kteří se postaví na start Prix Bedel (L, 4+, 2400 m, 52.000 €).

Merano HomePleaseTéměř dvacítka koní českých trenérů se dnes zúčastnila zahájení letošní sezóny v Meranu. Dva ze čtyř překážkových dostihů ovládli svěřenci Josefa Váni. Nejprve dominoval Saxo Sol s Josefem Váňou ml. a posléze i Home Please, v jehož sedle odvedl výbornou práci Jiří Kousek. Jeden z dostihů také vyhrál Josef Bartoš. Dvě umístění na rovinách získali Bonys a Galis.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking