SyrenkaVelmi solidní výkon předvedla dnes při svém debutu dvouletá svěřenkyně Václava Luky mladšího Syrenka (Literato), kterou s Marií Velon v sedle trenér vyslal do dostihu debutantů Prix Francois de Romanet (2, 1800 m, 13.000 €, záznam) v Lyon la Soie.

Crystal cup 2020Vítězná série pětileté COSMIC MAGIC (Kamsin) pokračuje. Měsíc poté, co ve Wroclawi vyhrála vrchol tamní sezóny Wielkou Wroclavskou, dnes skvělým finišem ovládla i druhý nejlepé dotovaný překážkový dostih Polska Crystal Cup o 172 tisíc zlotých. V jejím sedle byl Lukáš Matuský.

Kincsem dij 2020Poprvé se postavil starším koním, ale ani ti na něj neudělali větší dojem. Letos neporažený OPASAN (French Navy), který všechny své dosavadní letošní starty absolvoval na českých drahách, kde vedle Českého derby získal i Memoriál JUDr. Otakara Frankenbergera, dnes pod žokejem Radkem Koplíkem jistě ovládl i skvěle obsazenou Kincsem díj (Gd1, 3+, 2400 m, 14,000.000 Ft), vrcholný srovnávací dostih maďarské sezóny 

Ačkoliv na českých dostihových drahách se klid, čeští zástupci startující dnes na mítincích v okolních zemích. Vedle maďarského Kincsem Parku, který chystá dostih roku (lze též sledovat on-line, viz odkaz níže) láká pozoronost především mítink v polské Wroclawi.

Dalším hattrickem dnes v Lipsku pokračovala letošní excelentní sezóna někdejšího šampióna českých žokejů a nyní k druhému německému šampionskému titulu kráčejícího Bauyrzhana Murzabayeva. Hattrickem o to významnějším, že hned prvním vítězstvím dosáhl hranice 100 vítězství v jedné sezóně a dalšími dvěma načal novou stovku.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking