pardonmyfrench 19 2Po skvělém letošním debutu, který rezultoval v páté místo v listed (viz starší zpráva) dnes tříletý hnědák stáje Leram Pardon My French (Kodiac) zkoušel s Theo Bachelotem štěstí v prodejní Prix du Bois de la Grande Mare (3, 1200 mAW, 27.000 €, záznam). 

S druhým nejnižším kurzem získal finišem zvenčí druhé místo za suverénním vítězem Big Boots (Society Rock) a vydělal 5.400 €.

Hned trojice koní v péči Václava Luky se dnes postavila na start úvodního a též nejlépe dotovaného dostihu mítinku v Chantilly, kterým byl Quinté+ handicap Prix du Massif des Trois Forest (Class 2, 5+, 1300 mAW, 52.000 €, záznam). Nejlépe si vedl z čela jdoucí Borsakov (Dylan Thomas), který pod Theo Bachelotem skončil čtvrtý, půl délky za vítěznou Cry Baby (Power). Zatímco zástupce stáje Hany Veselé vydělal 4.160 €, další dva Lukovi svěřenci na dotované pozice nedosáhli - Nuee Ardente (Soave) skončila s A. Badelem desátá, Sweeticon (Sixties Icon), vedená Mickaelem Barzalonou doběhla na 12. místě.

V druhém dostihu dne, Prix des Princesses (Class2, 3 kl., 1900 mAW, 28.000 €, záznam) absolvovala svůj debut v péči trenéra Chappeta tříletá Hermiona (Kitten's Joy), loni připravovaná Daliborem Törökem pro DS Pegas, nyní startující v barvách Trávníčkova francouzského hřebčína Haras de Beaufay. Premiéru proměnila v druhé místo, dvě a půl délky za německou odchovankyní Lady Te (Tertullian). (miv)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking