SD MarseillePětiletý hnědák stáje Bonanza Subway Dancer (Shamardal) získal další blacktype umístění, když na dráze Marseille-Borely finišoval na třetím místě v Grand Prix de Marseille (L, 3+, 2000 m, 60.000 €, záznam celého dostihu).


Svěřenec trenéra Zdeno Koplíka odskakoval s Christophe Soumillonem do dostihu jako favorit, v průběhu se držel na druhém místě za Miracle des Aigles, na konci oblouku před cílovou rovinkou přešel do čela, které držel podstatnou část rovinky, ale v závěru nenašel odpověď na finiš zvenčí jdoucího Soleil d'Octobre (Great Journey) a nakonec těsně podlehl i druhému v cíli Shutterbugovi (Soldier of Fortune). Za třetí místo získal Subway Dancer 9.000 €.  V úvodní Prix PMU le Saint-Michel a Marseille - Prix Henri Chapelle (Class 1, 3, 1800 m, záznam) skončil Blacn Canyon (Manduro) s velůkou ztrátou poslední, když jen Maxime Guyon na začátku cílové rovinky přestal pobízet a hřebec jen docválal do cíle.
Vedle Subway Dancer veze z Marseille peníze i Everest Hill (Tiger Hill), který s Ingrid Janáčkovou v sedle finišoval pátý v Prix Paul Gautier (Class G, 1200 m, 4+, 16.000 €) a vydělal 800 €. (miv)
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking