GrossetoSedm koní v českém tréninku bylo dnes k vidění ve třech překážkových dostizích na závodišti v Grossetu. A kromě jednoho byli všichni v cíli za peníze. Vítězství si dnes zajistili Josef Váňa ml. v sedle Martella, Jan Faltejsek s Tarantem a také Rostislav Benš, který slavil triumf v sedle polského Admiral Questa.

DrazdanyTradičního drážďanského halali, tedy zamykání sezóny, se zúčastnilo také šest koní od tří českých trenérů. Jako jediný získal dotované umístění svěřenec trenéra Duchoně Ombreletto, který pod vedením žáka Davida Lišky získal druhé místo. Vítězně se prosadili jezdci Murzabayev a René Koplík.

streetsofrioÚspěšně dopadl debut tříletého Streets of Rio (Rio de la Plata) v českých barvách. Svěřenec Václava Luky, zakoupený stájí Leram koncem srpna v prodejce za 26.666 €, dnes finišoval na druhém místě v prodejní Prix de la Route Ronde (3, 2100 mAW, 23.000 €, záznam) a vydělal 4.600 €.

Fontainebleau HubalTři zástupci českých stájí byli k vidění dnes odpoledne na překážkovém dnu ve Fontainebleau. Tříletí Taste of Rock a Rea d´Honore francouzským koním nestačili a tak jako jediný veze z Francie eura Hubal z prodejního dostihu. Svěřenec trenéra Wroblewského vydělal za páté místo 810 euro.

lyon parilly2I o tomto víkendu pokračovaly české nájezdy na francouzské dostihy s cílem profitovat z tamních lákavých dotací. Čtveřice koní dvou českých trenérů ale tentokrát ve Francii na dráze v Lyonu-Parilly ani v Nimes nezískala žádné dotované umístění.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking