irish champion stakes 20182Roaring Lion (Kitten's Joy), v posledních WBRR ohodnocený jako nejlepší tříletek planety, dnes potvrdil svou dominanci v Qipco Irish Champion Stakes (Gr.1, 3+, 2000 m, 1,250.000 €), v nichž svedl nádherný souboj s vítězem 2000 Guineas Saxon Warriorem (Deep Impact).

stleger 2018Stáj Aidana O'Briena stižená virem má letos slabší sezónu, v posledním klasickém dostihu anglické sezóny, William Hill St Leger (Gr.1, 3, 2900 m, 743.000 liber) však zásluhou KEW GARDENS (Galileo), vedeného Ryanem Moorem (a také díky tempu udávajícímu tréninkovému kolegovi Nelsonovi), navázala na loňský triumf Capriho (Galileo) a porazila favorizovanou Lah Ti Dar (Dubawi).

Randwick winxdayNad závodištěm Randwick dnes vlály dvě vlajky - autralská a pak modrá s bílými pruhy, imitující dres Hugha Bowmana a nápisem WINX XXVII. A stalo se - famózní Winx (Street Cry), odskakující do Colgate Optic White Stakes (registrované jako George Main Stakes (Gr.1, 1600 m, 500.000 AS$) opět jako nehratelná horká favoritka - nadělila soupeřům 4 délky a prodloužila šňůru vítězství v řadě na 27.  

logo wbrrNejnovější vydání The Longines World's Best Racehorse Rankings potvrdilo australskou fenoménku Winx (Street Cry) v čele nejlépe hodnocených koní planety, stejně jako současné druhé místo Gun Runnera (Candy Ride) a Poet's Worda (Poet's Voice), kteří se známkou 129 liber ztrácejí jen libru na australskou šampiónkou.

tourtoparisVčerejší mítink v Kincsem Parku nehostil jen Kincsem díj, které se zúčastnil Autor (Authorized), ale také další dostihy klasifikované v Maďarsku jako Graded. V jednom z nich, Tattersalls - Overdose díj (Gd2) na 1000 metrů, se prosadil tříletý TOUR TO PARIS (Fuisse), nová hvězda maďarského turfu.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking