Před dvěma lety za něj David Redvers zastupující Qatar Racing zaplatil v Newmarketu na prestižní Book 1 říjnové dražby ročků 3,5 miliónu gns, nejvyšší cenu, jaké bylo toho roku za ročka dosaženo. Včera v Newbury se jako favorit postavil na start Oakley Coachbuilders Super Sport Novice Stakes, které pod Oisinem Murphym lehce vyhrál.

usa ilustracniPandemie nemoci Covid-19 silně zasáhla dostihový sport takřka po celém světě. Dostihy se stále na většině míst konají bez přítomnosti diváků, snížené příjmy pořadatelů vedly v řadě zemích ke snížení dotací, zvláště u dříve nejlépe dotovaných dostihů. Existují ale i optimističtější zprávy o tom, jak dostihy v době pandemie fungují. 

merano 2020Po žních z minulého týdne, kdy během víkendu čeští koně získali na zahraničních drahách přes 5,6 miliónu korun, z toho v samotném Meranu 4,1 miliónu, proběhl včera na italské dráze běžný provozní mítink, na který čeští zástupci nevyrazili s největšími hvězdami.

Murzabayev newByl to suverénně nejúspěšnější víkend jeho dosavadní nijak dlouhé, ale o to úspěšnější kariéry. Úřadující šampión německých žokejů Bauyrzhan Murzabayev po sobotních šesti vítězstvích v Drážďanech přidal v neděli pět triumfů v Mülheimu a v čele průběžného německého šampionátu má před druhým Pecheurem náskok už 19 vítězství.

GhaiyyathDen poté, co Love (Galileo) zdemolovala konkurenci v Epsom Oaks, se trůn pod evropskou královnou Enable (Nathaniel) zatřásl znovu. Dvojnásobná vítězka Arc, která se dnes v Coral-Eclipse Stakes (Gr.1, 4+, 2000 m, 250.000 Ł) poprvé od porážky v loňském Arc objevila na dráze, byla opět poražena.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking