Ještě nevyhlášený, ale už naprosto jistý šampión německých žokejů letošní sezóny Bauyrzhan Murzabayev je ve skvělé formě. Poté, co včera v Lipsku získal tři vítězství, přičemž tím prvním dosáhl hranice 100 triumfů v letošní německé sezóně, dnes v Baden-Badenu přidal další čtyři čárky.

AddeybbDnes proběhl v Ascotu jeden v vrcholů evropské dostihové sezóny British Champion Day. Nabídl pět grupových zkoušek, z nichž 4 nesly označení Gr.1 včetně vrcholu britské podzimní sezóny Qipco Champion Stakes, v němž před dvěma lety dosáhl Subway Dancer (Shamardal) na fantastické třetí místo.

Caulfield cup 2020Zatímco kolébka turfu se chystá na dnešní Champions Day v Ascotu, u protinožců se dnes ráno našeho času odběhly dvě z nejvýznamnějších zkoušek tamní sezóny - The Everest a Caulfield Cup. Austrálie dnes zřejmě nabízí nejhezčí dostihy na světě, minimálně tyto dva k nim letos rozhodně patří.

derby italiano 20Jak informovalo dnešní vydání European Bloodstock News byl letošní vítěz Derby Italiano (Gr.2) Tuscan Gaze (Galileo) diskvalifikován. Vítězem byl následně prohlášen anglický svěřenec Marka Johnstona King's Caper (New Approach), který cílem proběhl těsně za Tuscan Gaze druhý.

Hvězda evropského turfu ENABLE (Nathaniel) ukončila dostihovou kariéru. Dnes o tom po poradě s trenérem Johnem Gosdenem a dostihovým manažerem Teddy Grimthorpem rozhodl její majitel princ Khalid Abdullah, na jehož Juddmonte Farm se klisna před šesti lety narodila.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking