PallazoOrsiniDnešní mítink v Meranu nepřinesl ani jedno vítězství pro české stáje a trenéry. Ze čtyř startujících koní si počínal nejlépe tříletý Palazzo Corsini, který obsadil v dostihu pro tříleté proutěnkáře vzdálené třetí místo. Valach Morning Star získal v dalších siepi čtvrté peníze. 


Do Premio Ernesto Loccatteli (4+, siepi, 3300 m, 16.000 euro, záznam dostihu) vyslal trenér Váňa dvojici koní. Lépe si počínal Morning Star (Silvano) v sedle se synem Josefem, který doběhl do cíle čtvrtý, s bezmála desetidélkovým mankem na vítězného Panta Rhei (Kingsfort) s Raffaele Romanem. Dvojnásobná letošní Toward Glory (Doyen) s Janem Faltejskem dokončila dostih na posledném šestém místě.  

Premio Spegasso - Memorial G. Bonomi (4+, siepi, 3300 m, 15.000 euro, záznam dostihu) ovládl překvapivě svěřenec trenéra Contu Colony the Best (Rockmaster) s Dominikem Pastuzskou před Cappy Brossem (High Chaparral) vedeným Josefem Bartošem a třetím Madronem (Spirit of Desert), kterého jezdil Jan Faltejsek. Josef Váňa se Salutou (Salutino) do cíle nedostal.

V závěrečné Premio Gabrio Visconti (3l., siepi, 3300 m, 16.500 euro, záznam dostihu) se podruhé ukázal meranskému publiku Palazzo Corsini (Galileo). Tentokrát dostih dokončil na třetím místě, ale s více než 16délkovou ztrátou na úspěšného Mukallafa (Zoffany) s A. Pollionim. Váňova Sunshine Reggae (Soldier Hollow) se dostihu nezůčastnila. (mze)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking