vivienne wellsNavzdory obavám že velká část stájí už zazimovala a o závěrečný mítink poslední sezóny, který proběhne tuto sobotu v Chuchli, nebude velký zájem, bylo do 6 dostihů přihlášeno 98 koní, v průměru tedy více jak 16 do dostihu, Nejmenší zájem majitelé projevili o vrchol dne a poslední klasický dostih sezóny 75. Saint Leger, do kterého bylo přihlášeno 8 tříletých koní. Ten se odběhne s dotací redukovanou na 200 tisíc korun.

 
Ač mezi nimi chybí řada velkých jmen, která již sezónu ukončila, přihlášeno bylo 5 účastníků Českého derby včetně druhé v cíli Vivienne Wells (Authorized) stáje Utrin, trénované v Německu Bohumilem Nedorostkem. Dva účastníky Derby, Joganvilla (Rajsaman) a Rusela (Pedro The Great), který v Derby skončil šestý, vyšle do boje stáj rodiny Nieslaniků, přihlášen byl i sedmý v cíli Cote Jardin (Prince Gibraltar) a také Kenshibu (Kendargent) Ivo Köhlera, který však před třemi dny startoval ve Francii.
Nejvyšší zájem projevily stáje o trojku na 1600 metrů, do níž je hlášeno 25 koní včetně výše zmíněného Joganville, o 5 koní méně bylo přihlášeno do dostihu IV. kategorie na 1800 metrů. (miv)
  
Nepřehlédněte: Shamalganova dcera na čele dvouletých maďarského chovu, Bully Pulpitův vnuk blízko blacktype vítězství
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking