moonjaz 265Dvaadvacetiletý ryzák MOONJAZ (Nashwan), dosud působící v chovu Františka Vocáska v Němčicích, změnil působiště. Nově stojí hřebec, jehož syn Aztek byl před pár týdny vyhlášen nejlepším proutěnkářem (spolu s Anakingem) a nejlepším koněm českého chovu sezóny 2018, v Plačovicích u Vladimíra Vinklárka. 

 
Moonjaz byl po kariéře v Anglii a Švýcarsku, během které získal 3 vítězství (podrobně viz Katalog-plemeniku.cz) v roce 2006 zařazen do chovu v České republice. Dosud mu podle statistik Katalogu plemeníků vyběhlo na rovinách 31 potomků, z nichž 17 zvítězilo v celkem 48 dostizích a dohromady vydělali 3,202.520 Kč. Na překážkách mu startovalo zatím 29 potomků, 11 z nich zvítězilo v celkem 27 dostizích a vydělali 4,416.514 Kč.

Jeho nejúspěšnějším potomkem je výše zmíněný Aztek (z Apaska po Scater), osminásobný vítěz na rovinách, který zvítězil ve Velké ceně českého turfu a Ceně prezidenta republiky.  Výborně si vede i v překážkovém provozu, v němž dosud vyhrál 7 dostihů včetně Gran Corsa Siepi di Merano (Gd1). Druhou hvězdou v produkci Moonjaze je Krasava, která doběhla druhá v Českém derby (Gd3) a třetí ve Velké červnové ceně (I.k.), velmi dobře si vedla také Sicílie (z Sisi po Mtoto), která doběhla druhá v Ceně Hřebčína Napajedla a třetí v Oaks. V překážkovém provozu je jeho druhým nejúspěšnějším potomkem Al Jaz, který v roce 2014 prohnal Orphee Des Blins ve Velké pardubické, v níž obsadil druhé místo. (miv)

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do databáze. Databáze aktuálně čítá přes 670 tisíc plnokrevníků.
 

 

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking