Loňský Kůň roku České republiky, nejlepší starší kůň a nejlepší mílař, šestiletá hnědka DALLY HIT (Ad Valorem) ukončila dostihovou kariéru a odchází plnit mateřské povinnosti. Pro svůj chov dnes už bývalou svěřenkyni Ivany Pejškové získal Hřebčín Napajedla. 


Za 1.500 € na Tattersalls Ireland November Sale jako ročka zakoupená Dally Hit absolvovala během 5 sezón 41 startů, z nichž 12 proměnila ve vítězství a v dalších 24 získala dotované umístění, za což její majitelé (v úvodu kariéry běhala za stáj HIT LOT Pejšková, většinu úspěchů však získala jako reprezentantka barev stáje Hippolit Star - Pejšková) zinkasovali 1,593.975 Kč. Zvláště sezóna 2016 ji zastihla v mimořádné formě - během ní vyhrála 7 dostihů včetně EJC Middle (L) a zakončila ji ziskem statutu blacktype koně, když finišovala na druhém místě v  Grosser Dresdner Herbstpreis (L) v Drážďanech. Dostihovou kariéru zakončila 29. října obhajobou vítězství v Českomoravské ceně (I.k.).

Dally Hit je dcerou vítěze Middle Park Stakes (Gr.1) či Queen Anne Stakes (Gr.1) Ad Valorem (Danzig), který v chovu dal 14 blacktype vítězů včetně australského Gr.1 vítěze Capital Gain či vítěze Bangalore Derby (IND-Gr.1) Red Baron. Matka Dame Rochelle (Danehill Dancer) získala jedno vítězství ve 4 letech a je matkou 3 vítězů. Bába Bew Rochelle (Lafontaine), matka 4 vítězů, je pravou sestrou trojnásobného grupového vítěze a Gr.1 umístěného Shambo. (miv)

      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking