Honey sexy2Skvělá forma koní trenéra Pavla Tůmy, kterou ukázali před týdnem v Pise, trvá. Dnes ji na stejném závodičtíi potvrdili další dva koně z Dvorců v barvách Jiřího Charváta HONEY SEXY (Martaline) a Gatsby (Egerton), kteří si mezi sebou rozdělili nejlépe dotovaný dostih dne, úvodní steeplechase pro čtyřleté Premio Lexou (3500 m, 14.300 €, záznam)


V něm měla navrch ve Francii narozená Honey Sexy, kterou po vlažném úvodu vyslal Jan Faltejsek do čela a udržela jej až do cíle, půl délky před stájovým kolegou  a napajedelským odchovancem Pavlem Složilem vedeným Gatsbym, který v Pise absolvoval svůj teprve druhý kariérní start. Třetím místem doplnil úspěch českých barev Peace Garden (Kapgarde) z lotu Josefa Váni mladšího.  

Váňovi svěřenci pak bodovali ještě v dalších dvou překážkových dostizích. V proutěnkách pro čtyřleté Premio Corinto (3500 m, 12.100 €, záznam) vedoucího Shamalanna (Canford Cliffs) v závěru přespurtovali domácí Knapsack (Nathaniel) a Urus (Sepoy) a končil třetí, příčku před tréninkovým druhem Petrone (Youmzain), v Premio Doretto (pp, 5+, 3500 m, 11.000 €, záznam) skončili Mushrae (Kalanisi) a Temperament (Fast and Furious) na čtvrtém a pátém místě. (miv)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking