Úřadující šampión německých žokejů Bauyrzhan Murzabayev pokračuje ve vzdalování se svým soupeřům. Po několika hattricích a čtyřech triumfech v Lipsku minulý týden dnes v Drážďanech vyhrál dokonce šest dostihů. Polovinu z nich na koních Rolanda Dzbusze.


Podstatně horší dny své bohaté kariéry prožívá čtyřnásobný německý šampión žokej Filip Minařík, který byl po ošklivém pádu při včerejších dostizích v Mannheimu převezen na tamní univerzitní kliniku a kvůli problémům s dýcháním byl uveden do umělého spánku. Dnešní zprávy GaloppOnline.de jsou už díky bohu výrazně optimističtější, Filip je ve stabilním stavu, proběhla úspěšná operace kotníku a probíhají další vyšetření. Přejeme Filipovi co nejrychlejší uzdravení. 

Vraťme se však do Drážďan, kde dnes startovala řada českých koní, kteří získali celkem 6 dotovaných umístění. V úvodní bwin Preis des Pokalfinales (Classde E, 1500 m, 3,500 €) obsadil Chop Chop (Rip Van Winkle) třetí a Top Gun (Rio De la Plata) páté místo, v bwin Motorsport Cupu (Agl III., 1400 m, 5.500 €) skončila  taktéž třetí Berouyine (Bushranger), naopak neuspěl Lexceed (Exceed and Excel). Další třetí peníze vydělala v Queen-Malerin-Cupu (Agl IV., 1500 m, 4.100 €) Diamond Queen (Tertullian), přičemž její tréninková družka Belinda Too (Tertullian) skončila pátá, stejně jako další svěřenec trenérky Voršilkové Kaisertaler (Wiener Walzer) v závěrečném bwin Basketball Cupu (agl IV., 2000 m, 3.500 €). (miv)
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net