velka letni 2017Dle rozhodnutí dostihové komise žokej Palík zadržel koně. Jde o jeden z nejvážnějších přestupků proti Dostihovému řádu. Ohrožuje důvěryhodnost dostihů a v celém dostihovém světě bývá postihován nejpřísnějšími sankcemi. Pro následující kariéru postiženého jezdce dostihových koní mívá zpravidla fatální následky.

gastro turfČeština je krásný a mnohotvárný jazyk. Když se řekne, že je po něčem hlad, většinou to znamená, že je toho málo. A dostihy jsou tím, čeho je málo a bylo by potřeba jich pořádat víc. To je pravda, a lidé okolo dostihů by to kvitovali s povděkem. Avšak počet dostihů v našich podmínkách je do jisté míry limitován.

honzaŽil byl jeden úspěšný žokej, říkejme mu třeba Honza, Jezdil ve v horku, jezdil v dešti, jezdil v plískanici, ani větry mu nevadily. Až jednou: popršelo a Honza si řekl, že je to kluzké a nebezpečné.

chuchle2Pořadatel dostihů v Conseq  Parku ve Velké Chuchli, společnost TMM s.r.o., odvolala svého zástupce z Rady Jockey Clubu České republiky, o čemž nám zaslala níže uvedené prohlášení, adresované prezidentovi JCČR JUDr.Ing. Jiřímu Charvátovi.

K dnešnímu datu jsem se rozhodl ukončit své členství v AČTJ, protože tato organizace v dnešní situaci nehájí základní zájmy trenérů a jezdců, kterými jsou včasné zahájení dostihové sezóny a udržení obvyklého rozsahu dostihového provozu.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking