21Včerejší Breeze Up dražba v Deauville přinesla nový evropský rekord. Za 2,3 miliónu eur byl po bitvě se zástupci Coolmoru stájí Godolphin vydražen syn plemeníka Justify (Scat Daddy) a Gr.3 umístěné Inchargeofme (High Chaparral), což je nejvyšší cena, za kterou byl kdy na evropském breeze-upu dvouletek prodán. Novou atraktivní posilu však nezískala jen stáj Godolphin, ale také Lokotrans pana Karla Jalového.

 
Do tréninkové centrály v Újezdu u Boskovic z Deauville putuje dvouletá hnědka (lot 21) po vítězi Diamond Jubilee Stakes (Gr.1) a loni s prvními dvouletky výborně debutujícím Blue Point (Shamardal) z vítězky Fillie' Mile (Gr.1) White Moonstone (Dynaformer). Za 65.000 € získaná klisna je polosestrou dvou blacktype koní - druhého z Nad Al Sheba Trophy (Gr.3) Sea Stone (Sea The Stars) a klisny Bridestones (Teofilo), která získala třetí a čtvrté místo v listed. (miv)

Nepřehlédněte: Tříletá česká rodačka Danica vyhrála hlavní dostih ve Slušovicích a dala základ hattricku trenéra Radka Holčáka    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net