lot 739I dnes pokračovaly dražby koní - jak Podzimní dražba v Deauville, tak i on-line dražba ročků společnosti Goffs, která měla svůj závěrečný den. On-line nakupování umožnilo Tomáši Jandovi "zúčastnit" se obou dražeb, a ač byl úspěšný na obou, jím na obou dražbách dnes získaní koně nebudou běhat v českém tréninku. Christian Richner se soustředil jen na Deauville, kde během dnešní seance získal tři ročky včetně jednoho krátce po dražbě, a všichni tři naopak směřují do českých stájí.

lot fastcompanyVčera začala dvoudenní dražba ročků společnosti Goffs, který probíhá čistě v on-line režimu. Na historicky první evropské dražbě probíhající v tomto módu nakupoval i bloodstock agent Tomáš Janda, který vedle ročků pro své slovenské a polské klienty získal i dvě roční klisny směřující do českého tréninku. Jednu při dražbě, druhou až po ní.

coupstarV Deauville pokračovala Podzimní dražba, jejíž dnešní část byla věnována nestartovavším dvouletkům překážkových rodokmenů. Stejně jako včera i dnes čile nakupoval bloodstock agent Christian Richner, opět se k němu připojil i Jaroslav Myška, který získal další posilu tréninkové centrály své manželky Štěpánky. Zatímco včera kupoval Richner koně spíše v nižších cenových relacích, alespoň ty pro české stáje, dnes svou nejdražší akvizici vydražil za 61.000 €.

arqana venkuPo sobotní části věnované ročkům dnes v Deauville pokračovala Podzimní dražba společnosti Arqana. Ta dnes nabídla především koně v tréninku a stejně jako z úvodního dne i z dnešní seance směřuje několik z nich do českého tréninku. Opět mocně nakupoval bloodstock agent Christian Richner, který dnes vydražil pět koní, do českých stájí ale přijdou jen dva z nich. Do akce se zapojil i žokej Jaroslav Myška, který vydražil jednoho koně.

lot 220bVčera začala v Deauville podzimní dražba společnosti Arqana, jejíž úvodní den byl věnován ročkům. Majitele změnilo 156 (73%) ročních nadějí, které byly prodány v průměru za 7.000 €, zatímco medián byl jen o málo nižší - 6.500 €. Na dražbě čile nakupoval i bloodstock agent Christian Richner, který vydražil celkem 13 ročků, ale jen 4 z nich byli zakoupeni pro české stáje. Ostatní budou běhat na slovenských, maďarských a francouzských drahách.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking