malekCelkem 15 ročků je aktuálně v nabídce Katalogu ročků, služby společnosti Blacktypepedigree, s.r.o. pro české chovatele. Včera ji rozšířili dva ročci z chovy Jany Junkové, zajímavé především pro stáje orientující se na překážkové dostihy.

tamia1Katalog ročků, služba společnosti Blacktypepedigree, s.r.o. pro české chovatele publikující relevantní informace o ročcích nabízených k prodeji, i Katalog plnokrevníků, zobrazující ostatní nabízené koně k prodeji a zrcadlící i roční koně z Katalogu ročků, mají v nabídce novou zajímavou dvojici polosourozenců.

lot 345Francouzská Arqana, lídr dražebních společností v kontinentální Evropě, léta pořádá v srpnu svou elitní dražbu ročků, která se v posledních letech ustálila na formátu dvoudenní výběrové části, na kterou třetí den navazuje tzv. V2, nabízející cenově dostupnější ročky. Koronavirus ale zamával i dražebním trhem, a tak místo srpnové letos Arqana pod novým názvem Vente de Sélection uspořádala obdobnou dražbu v zářijovém termínu.

royal sturmV Katalogu ročků, službě společnosti Blacktypepedigree, s.r.o. pro české chovatele, přibyly další nabídky. Poté, co z původních 12 ročků byli dva prodáni, se v nabídce objevili tři noví, pocházející z chovu Vítězslava Vandy. Dva z nich reprezentují stejnou rodinu.

ShabanaV Iffezheimu u Baden-Badenu dnes proběhla nejdůležitější dražba z portfolia dražeb německé dražební společnosti BBAG Jährlings-Auktion neboli dražba ročků. Aktivními na ní byli i kupující z České republiky. Podle údajů z dražebního protokolu čeští majitelé zakoupili 10 ročků za celkových 97.000 €, byť některé další mohli získat prostřednictvím bloodstock agentů.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking