KostiyaVčera večer skončila únorová mixed dražba společnosti Arqana, která se letos poprvé protáhla na dva dny. Během nich bylo nabídnuto 352 koní (loni 263), z nichž nové majitele našlo 79% - 279 koní (loni 201). Celkové tržby vzrostly díky vyšší nabídce koní o 35% na 2,794.300 €, průměrná cena však meziročně poklesla o 3% na 10.015 € a poklesl i medián, který ztratil plných 20% na 4.000 €.

goffs5Dnes začala v Irsku třídenní mixed dražba February Sale a hned z úvodního dne putuje do českého turfu jedna z nových nadějí. Bloodstock agent Tomáš Janda zde získal za 15.000 € šestiletou proutěnkářku Ale Ambrosio (Big Bad Bob).

V Katalogu plnokrevníků se u dvouletého Hijo de Jape dnes objevila nová cena. Hřebec, který je synem Koně roku, vítěze trojkoruny a také Gd1 proutěnek v Itálii Age of Japa a jehož matka Hesika (Magnus) je pravou sestrou vítěze Ceny Labe, je nyní k mání za pouhých 30.000 Kč.

ryana 826Novým koněm v Katalogu plnokrevníků, prodejním serveru společnosti Blacktypepedigree, je desetiletá chovná klisna RYANA (Tribal Instinct). Klisna, která byla loni zařazena do chovu, má za sebou velmi úspěšnou kariéru na překážkách, na kterých získala 7 vítězství a vydělala téměř 450 tisíc korun.

Třináctého února odstartuje letošní dražební sezóna v Deauville tradiční Vente Mixte de Février, únorovu mixed dražbou společnosti Arqana, na kterou byl před pár dny vydán katalog. Ten obsahuje řadu zajímavých koní včetně klisny, která ještě v říjnu běhala na bratislavském závodišti.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking