tamia1Katalog ročků, služba společnosti Blacktypepedigree, s.r.o. pro české chovatele publikující relevantní informace o ročcích nabízených k prodeji, i Katalog plnokrevníků, zobrazující ostatní nabízené koně k prodeji a zrcadlící i roční koně z Katalogu ročků, mají v nabídce novou zajímavou dvojici polosourozenců.

 
Oba nabízení koně jsou potomky klisny Tapdance, dcery vítěze Deutsches Derby i Japan Cupu Landa (Acatenango), trojnásobné vítězky se ziskem přes 200 tisíc korun, která se umístila na pátém místě ve Velké ceně BBAG (I.k.). Klisna je dcerou německé National Listed vítězky Tascaliny (Big Shuffle), matky šestinásobné vítězky z českých a slovenských drah Trinity (Ransom O'War), ve francouzských listed umístěného The Devila (Goofalik) či klisny Toward Glory (Doyen), umistěné v listed proutěnkách.

Starším z dvojice nabízených potomků Tapdance je dvouletý ryzák TOBRUK, jehož otcem je Gr.1 vítěz a dvojnásobný Kůň roku v ČR Shamalgan (Footstepsinthesand). I jeho o rok mladší polosestra TAMIA má atraktivního otce - vítěze King Edward VII Stakes (Gr.2) a těsně druhého z King George VI and Queen Elizabeth Stakes (Gr.1) Eagle Topa (Pivotal). (miv)   
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking