PocoLocoKatalog ročků rozšířil svou nabídku o dva pohledné ryzáky. Oba jsou potomky aktuálně nejúspěšnějšího a nejžádanějšího tuzemského plemeníka Eagle Topa (Pivotal) a oba pocházejí z velmi dobrých ostrovních rodin. Jejich chovatelem je střelický hřebčín.

 
POCO LOCO je synem klisny Puck Fair (Paco Boy), která jako dvouletá vyhrála jeden dostih v Anglii a poté byla zakoupena maďarskou stájí. V novém působišti se rychle zařadila ke špičce tamních koní na krátkých tratích, což demonstrovala triumfem v Overdose díj (L) a dalších čtyřech jedničkových dostizích, k nimž přidala řadu umístění v dostizích nejvyšší kategorie. Puck Fair je navíc polosestrou v několika anglických listed dostizích umístěné Headline News (Peintre Celebre). Fantastickou matkou byla prabába Fair of the Furze (Ela-Mana-Mou), která se do análů světového turfu zapsala jako matka vynikajícího White Muzzle (Dancing Brave), vítěze italského derby, který dvakrát finišoval druhý v King George a jednou v Prix de l'Arc de Triomphe, či jako bába premianta Dubai World Cupu Almutawakela.

Druhý nabízený roček SIR EDWARD je synem nestartovavší Stubborn Love, dcery vítěze anglického derby a dalších 4 Gr.1 dostihů a úspěšného plemeníka New Approache (Galileo). Bába Blue Rocket (Rock of Gibraltar) se umístila v Gr.3 Nell Gwyn Stakes, prabába dala Gr.3 vítěze a čtvrtá matka založila velmi dobrou rodinu. Sir Edward reprezentuje spojení Pivotal x Galileo, které v současnosti patří k nejúspěšnějším krosům v evropském chovu.

Oba hřebci jsou nabízeni za 120 tisíc korun.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net