royal sturmV Katalogu ročků, službě společnosti Blacktypepedigree, s.r.o. pro české chovatele, přibyly další nabídky. Poté, co z původních 12 ročků byli dva prodáni, se v nabídce objevili tři noví, pocházející z chovu Vítězslava Vandy. Dva z nich reprezentují stejnou rodinu.

 
Zřejmě nejatraktivnějším z nich bude ROYAL STURM (Rosensturm), tmavý hnědák po Rosensturm (Monsun) z Royal Sunlight (Dashing Blade), který je pravým bratrem vítězky Karpatské ceny (L) Rajči Šimon, která se jako tříletá dokázala umístit v Jarní ceně klisen u nás i na Slovensku. Spojení Rosensturma s Royal Sunlight dalo také nyní tříletou Rhaenys, vítězku, která loni doběhla čtvrtá v Ceně zimnej královnej, a vítězství získali i další tří plnokrevníci z tohoto úspěšně prověřeného spojení.

Druhým ročkem, kterého Vítězslav Vanda prostřednictvím Katalogu ročků nabízí, je přímo potomkem Rajči Šimon. Tmavý hnědák RAMIYDI je synem dvojnásobného šampióna Mariydi (Kalanisi), který má zatím na dráze minimum potomků, ale letošní výsledky Jana Messi ukazují, že by to nemusel být nezajímavý plemeník.

Třetí z Vandovy nabídky bělouš GODERO zaujme hlavně majitele překážkových stájí, protože jeho matkou je  klisna Godea (Secret 'n Classy), vítězka Velké slušovické steeplechase (I.k.), která též doběhla druhá ve Svenskt Grand National. (miv)
      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking