venec2Sázková společnost TOTO CZ, operující pod značnou Betino, zveřejnila kurzy ante-post sázek na letošní ročník Českého derby. V čele nabídky jsou dva němečtí zástupci - Poldi's Liebling (Tai Chin) trenéra Adrease Wöhlera zastupující Stall Audenhove a Wetrov (Evasive) Ralfa Rohneho majitelky Mariny Tretiakové, kterým oběma bookmaker Betina přisoudil dlouhodobé šance na úspěch v české modré stuze ve výši 6:1.

 
Poldi's Liebling má na svém kontě dvě vítězství, přičemž loňskou sezónu zakončil triumfem v Gr.3 Grosser Preis der Wingutes Lucashof - Herzog von Ratibor-Rennen. Kůň s takhle vysokou třídou by byl pro naše koně v derby těžkým oříškem. Wetrov loni tak skvělou formu neukázal, nicméně v žádném z 5 startů ve Francii neskončil hůře než pátý a získal druhé a třetí místo v dostizích Class B. Letos již vyběhl dvakrát, opět jen ve Francii, kde 14. února vyhrál Prix des Landes (Class B, 2000 m) v Mont-de-Marsan a 17. března doběhl druhý v podobném dostihu v Toulouse. 

Za německou dvojicí je v kurzu 8:1 nabízený Dragon (Planteur), loni ještě běhající v péči Dalibora Töröka, nyní registrovaný ve Francii u trenéra Yannnica Fouina ve stáji Haras de Beaufray, hřebčína, patřícímu Ing. Jiřímu Trávníčkovi. Ve stjném kurzu je nabízen také šampión slovenských dvoulettých hřebců King Heart (Nathaniel) stáje Monte Negro.

Kurzem 10:1 ocenil bookmaker šance trojice koní - Mon Cheri (Makfi) a Oriental Glory (Soldier Hollow) stáje Lokotrans a Res Judicata (Jukebox Jury) Dr. Charváta. (miv)

Dlohodobé kurzy na České derby 2018:
6:1 - Poldi's Liebling, Wetrov
8:1 - Dragon, King Heart
10:1 - Mon Cheri, Oriental Glory, Res Judicata
13:1 - Carmella, Darkolva
15:1 - Let Fire, Be Master, Penseur, Mount Q, Royal Westmister
17:1 - Blessed Kiss
20:1 - Forever Dry, Black Bard, Golden Alighieri
25:1 - Motorsport, Jaro, Corleone
30:1 - Cape Freedom, Mandachal, Makfia, Thisisthekey
35:1 - Daarida, Barabash, Lord Eggi
50:1 - Azdar, Valentino Dancer, Rabbit Win, Anhor, Orpheus
70:1 - Paladdio, Irish Hit, Pampalini, Laverno, Orsson
100:1 - Taell
 
Kompletní sázková nabídka Betina    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net