Poté, co svůj záměr uspořádat ještě jeden dostihový den stáhli kvůli nejasným podmínkám pořádání a dalším okolnostem pořadatelé ve Slušovicích a Lysé nad Labem, padla už i možnost uspořádat dostihový den v Mostě. Vyplývá to z vyjádření prezidenta Jockey Clubu Jiřího Bečváře, zveřejněné na stránkách JC.

 
Podle něj bude zítra, tj. ve čtvrtek 12. listopadu do 14.00 hodin vydáno "konečné stanovisko k ukončení dostihové sezóny a případné organizaci jednoho dostihového dne v Praze - Velké Chuchli v příštím týdnu". 

Jockey Club podal 4. října hlavní hygieničce žádost o povolení dostihů a čekal na vyjádření včetně podmínek, za kterých by se dostihy mohly konat. V úvahu připadaly ještě 4 dostihové dny v Mostě, Lysé, Slušovicích a Velké Chuchli, Slušovice a Lysá však později oznámily, že už žádný dostihový den letos neuspořádají, mj. i kvůli tomu, že nebyly hygieničkou specifikovány podmínky, za kterých by se dostihy mohly konat. Včera Jockey Club zveřejnil zprávu, že po urgenci by měl očekávat vyjádření hlavní hygieničky stejný den, o výsledku ale JC veřejnost zatím neinformoval. (miv)
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net