stormy atlanticNejnovějším členem Klubu 100, pomyslného společenství plemeníků, kterým se v chovu podařilo dát 100 a více blacktype vítězů, je Storm Catův syn Stormy Atlantic, působící v chovu americké Hill 'n' Dale Farm. Hřebec je otcem napajedelského plemeníka Stormy Jaila.


Stormy Atlantic sice na dráze nepatřil k velkým hvězdám a za 6 vítězství a 2 druhá místa z 15 startů svému majiteli vydělal jen necelých 150 tisíc dolarů, v chovu je ale jedním z nejúspěšnějších synů slavného Storm Cata (Storm Bird). Z dosavadní stovky blacktype vítězů, kterou završil vítězstvím v restricted Bt dostihu Stormy Liberal, jmenujme např. kanadského Koně roku a Gr.1 vítěze Up With The Birds, mnohonásobný Gr.1 vítěz a milionář Get Stormy či šampióni kanadských dvouletých Conquest Typhoon a Leonnatus Anteas. (miv)

Plemeníci ve službě Sponsored hypomating
Blue Coral Bully Pulpit Egerton Chardonney Tcheque
Majestic Missile Meandre Midships
 Mikhail Glinka 
Pouvoir Absolu Sleeping Indian Stormy Jail  The Bogberry
Zazou      
Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a klisna bude obratem přidána do dabatáze. Databáze aktuálně čítá přes 562 tisíc plnokrevníků.     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net