god bless you 809Řady českých plemeníků vedle již publkovaných Amico Fritz (Fasliyev), Dux Scholar (Oasis Dream) a Eagle Top (Pivotal) rozšíří i dvanáctiletý hnědák God Bless You (Security Risk), který by měl v nadcházející připouštěcí sezóně působit na stanici Neveklov.


Odchovanec Hřebčína Napajedla God Bless You běhal v barvách stáje CK Martin Tour a v péči trenéra Ivana Kuba od dvou do šesti let, během nichž absolvoval 22 startů. Třikrát se mu podařilo zvítězit, nejvýznamnějším vítězstvím bylo prvenství ve dvojkové Ceně Fondů Parvest na 2400 metrů ve Velké Chuchli, vedle toho vyhrál dva dostihy III. kategorie na distanci 2200 metrů. Získal celou řadu umístění v dostizích I. kategorie včetně druhého místa v Memoriálu prof. Václava Michala (NL), třetího v Gerschově memoriálu (NL), čtvrtého ve Velké dubnové ceně (NL) či pátého v Velké jarní ceně (L). Celkem ny dráze vydělal 436.450 Kč.

God Bless You je synem Security Riska (Red Ransom), šampióna českých plemeníků z roku 2008 a šampióna otců dvouletých 2006, mj. otce trojice českých šampiónů Vadeony, Mysterra a Miriska. Matka Goldpalatia (Miswaki) se na dráze v USA 2x umístila, v napajedelském chovu však patřila k nejúspěšnějším matkách své doby, když dala 5 potomků umístěných v dostizích I. kategorie včetně třetí z Jarní ceny klisen Goldpalomy (Absalom) či vítěze Ceny společnosti Symedika (I.k.) Goldruna (Rainbows for Life).

God Bless You bude působit na stanivi Neveklov, připouštěcí poplatek zatím nebyl oznámen. (miv)
        Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net