risk major scVedle Milána dnes čeští koně startovali také ve Francii, kam dva koně do Saint-Cloud poslal trenér Václav Luka mladší a s jedním svěřencem vyrazil do Marseille Pont de Vivaux trenér Zdeno Koplík.


V Saint-Cloud si vedl lépe sedmiletý Risk Major (My Risk) reprezentující barvy tento týden již jednou vítězné stáje Lucky Service Radka Luky v Prix Bubbles (hdcp Classe 3, 4+, 1400 m, 19.000 €, záznam). Eddy Hardouin jej celý dostih vedl blízko čela, poté, co zatočil do cílové roviny se ocitl na první pozici, ale v závěru přes něj přešli čtyři soupeři a doběhl pátý.
Vítěz loňského maďarského St. Leger Államfö (Latin Lover), aktuálně nabízený k prodeji, skončil v prodejní Prix de la Frette (Classe 3, 4+, 2500 m, 19.000 €, záznam) po vynechaném závěru předposlední.

V Marseille se na francouzské dráhy po roce a čtvrt znovu vrátil šestiletý valach Fils de l'Air (Areion) stáje Nico a návrat to byl úspěšný, když s Franckem Blondelem skončil v těsném doběhu třetí v Prix de Nimes (hdcp Classe 4, 4+, 1500 mAW, 12.000 €, záznam). (miv)

Italské Saint Leger: Troop Commander proběhl cílem druhý, ale byl přesunut na třetí místo, Cacophonous skončil hned za ním
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking