move bicikyV nabídce máme nyní nové homologované dostihové bičíky ProCush. Cena od 1240,- Kč.


   VSTOUPIT DO OBCHODU

sedlo kozeneNabízíme pracovní dostihové sedlo z kvalitní pevné kůže, velmi pohodlné pro koně i jezdce, vysoká přední komora - neodírá koně na kohoutku, zespodu polstované, délka posedlí je 48cm, zápinky nylonové. Váha: 2,3 kg. Dále též kvalitní syntetické dostihové sedlo, velmi pohodlné pro koně i jezdce, vysoká přední komora - neodírá koně na kohoutku, zespodu polstované, délka posedlí je 48cm, zápinky nylonové. Váha 2,1 kg.

rajtkyOPNabízíme rajtky, nepromokavé kalhoty, štrumple, gumičky na přilby, rukávy od Ornella Prosperi, vše skladem. Kompletní nabídku naleznete na našich internetových stránkách.

dalmar rNabízíme chrániče Dalmar pro rovinové i překážkové dostihy -  poskytují maximální ochranu a prevenci před zraněními. Velmi kvalitní a lehké chrániče s patentovaným ochlazujícím systémem a karbonovými vlákny. Karbonová vlákna účinně tlumí nárazy, odklání jejich energii a účinky mimo dosah šlach a vazů. Unikátní otvory v kamaších zajišťují cirkulaci vzduchu, předcházejí přehřátí uvnitř chrániče. Zapínání pomocí suchého zipu, který zvládá i velké zatížení.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking