Thermodeka stajova comfortlineV současném nevlídném počasí se zcela jistě hodí používat pro koně termodeky. Aktuálně nabízíme stájové termodeky v různém provedení od 1035,- Kč, flaušové deky od 385,- Kč. Aby Váš kůň mohl zůstat v teple, nabízíme stájové deky se zateplením 100, 200, 250 a 300 gr. v různém provedení.

rolacekMáme nové zboží v nabídce - Dostihový roláček z měkké síťoviny pro letní období od firmy Ornella Prosperi, stojáček s logem. Roláček nabízíme ve dvou barvách, bílé a černé, cena činí 565,- Kč. 

rukavice TKO aqua rukavice TKO aqua vNabízíme rukavice TKO: Dostihové rukavice ze syntetické protiskluzové kůže, pevné, vzdušné díky speciálnímu materiálu na vrchní straně dlaně, vhodné do všech typů počasí, příjemné a pohodlné ve všech povětrnostních podmínkách, elastické, velmi dobře se přizpůsobí jakékoli ruce, zapínání pomocí suchého zipu, cena od 730,- Kč.

prilba finntackV našem e-shopu Vám nyní nabízíme přilby Finntack, u nichž máme skladem všechny velikosti. Dostihové přilby se čtyřbodovým systémem upínání jsou vzdušné díky čtyřem průduchům umístěným na vnějším plášti, mají pratelné vnitřní polstrování. Jejich hmotnost je přibližně 380 gramů, mají evropskou normu CE EN 1384 a jsou certifikovány ABS. Cena 1795,- Kč.

podlozka burioni barell fuchV březnu nabízíme za akční cenu podložky Burioni - vynikající podložky i pod pracovní dostihová sedla, která skvěle ochrání záda koně, zároveň jsou velmi pohodlné pro jezdce. Běžná cena je 1960,- Kč, v měsíci březnu akční cena 1764,- Kč.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net