logo ftmMilí čtenáři, za pár týdnů oslavíme už 19 let fungování našeho zpravodajství, které se 1. ledna 2013 spojilo s dříve vydávaným tištěným TURF Magazínem do současné podoby. Nejen při této příležitosti jsme pro Vás přichystali několik novinek. Tou první je zcela nová rubrika, která by Vám měla usnadnit nákup potřeb pro dostihové koně, jezdce, pomůcky do stájí, ale možná i krmiva a další. Rubrika, které interně říkáme Dostihový slevomat, nese název "Novinky a slevy dostihových potřeb" a jak už název napovídá, měli byste se v ní setkávat s novými produkty, které se objevily v nabídce domácích e-shopů s dostihovými potřebami a především s aktuálními slevami jejich výrobků, díky nimž můžete nakupovat výhodněji.

 
Jako první s námi navázal spolupráci Jan Hauzr, tradiční český prodejce, ale také výrobce, jehož prodejnu na chuchelském závodišti jistě všichni znáte, který nezůstane dlouho osamocen. Pokud sami vlastníte či provozujete eshop, v němž nabízíte i výrobky, které mohou využít dostihové stáje, jezdci, ale také hřebčíny zkrátka kdokoliv, kdo se stará o anglického plnokrevníka, kontaktujte nás emailem či telefonicky (603 780 059) a my Vám rádi sdělíme podmínky spolupráce.

Další změnou je rozdělení rubriky Zahraniční dostihové dění, ze které jsme vyčlenili samostatnou rubriku "Čeští koně v zahraničí", což jistě nepotřebuje další vysvětlení. Startů českých koní v zahraniční přibývá a jejich úspěchy stabilně rostou a nová rubrika zcela jistě bude mít o čem psát. 

Vaše redakce
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking