karantenaOpatření proti šíření koronaviru uzavřela celou zemi do karantény, nemalá část populace nechodí do práce a má home office či volno. Pro ty z Vás, které již pobyt v karanténě nudí, jsme prošli náš archiv a vybrali několik článků či odkazů, které by Vám ji mohly pomoci přečkat. Pravidelní čtenáři těchto stránek je již znají, přesto věřím, že se k některým z nich rádi vrátíte.

vapeta dortVčera, 19. března, oslavila své 22. narozeniny jedna z nejúspěšnějších klisen v historii českého turfu ryzka VAPETA (Arcane). Napajedelská odchovankyně, která na dráze hájila barvy stáje Mikon manželů Michalcových a tískala pro ni mj. dva tituly Nejlepšího koně českého chovu a též titul Nejlepší tříleté klisny, si nyní užívá zaslouženého důchodu.

sangster robert2O irském Coolmoru píšeme často. A to nejen proto, že jak v Evropě, tak i prostřednictvím svých poboček v Americe i Austrálii je mimořádným fenoménem. Podstatné je, že výrazně proměnil celý svět turfu a svou dominancí v chovu vtiskuje svou podobu do vývoje anglického plnokrevníka jako nikdo jiný v současnosti.

Holcak denotevrenychdveriPrvní listopadovou sobotu uspořádali František a Radek Holčákovi otevřený den v jejich tréninkové centrále Valencio ve Velkých Karlovicích. O akci, kde si mohli návštěvnící prohlédnout nejen řadu úspěšných dostihových koní v jejich tréninku, byl velký zájem, jak se můžete sami přesvědčit na snímcích  fotografky Romany Nevěřilové. (mze)

Bartos krausŽokej Josef Bartoš byl hostem včera vysílaného pořadu TV Prima Show Jana Krause. Pokud jste jej nestihli, či se na něj chcete podívat znovu přinášíme Vám z něj záznam. A také co, co bylo natočeno ale nevešlo se do televizního vysílání.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking