Chantilly vimeoThoroughbred Daily News publikovaly další nádhernou video prochozku, tentokrát po tréninkovém středisku Chantilly. Průvodkyní místem, kde je ustájeno kolem 2500 koní, byla Alix Chopin z Arqany, která reportáž provází slovem, nicméně i pokud nerozumíte anglicky, stojí to za vidění.

Sapsiree foal EagleTopFotografka Magda Hamříková opět navštívila Hřebčín Střelice a nafotila zde řadu krásných snímků letošních přírůstků, vesměs potomků nejžádanějšího plemeníka předloňské sezóny a současné jedničky střelického chovu ryzáka Eagle Topa (Pivotal). 

morning withRespektovaný Internetový dostihový deník Thoroughbred Daily News publikoval, respektive jeho evropská edice, pod názvem A Morning With (Ráno s) krátké video z ranních prací u čtveřice předních trenérů - Andrewa Baldinga, Eda Walkera, Rogera Teala a Josepha O'Briena. Jako příjemné osvežení ranní karantény Vám jej nabízíme i na našich stránkách.

sport kralovenV roce 1989 vydalo nakladatelství Olympia knihu Dicka Francise Sport královen. Nepochybuji, že ji většina z Vás zná - první část nabízí autobiografii Dicka Francise, soustředěnou na jeho dostihovou kariéru, druhá je autorizovaným životopisem legendárního žokeje Lestera Piggotta.

Aqua CalienteHdcp PharLapAčkoliv od inauguračního ročníku Saudi Cupu ještě neuběhly ani dva měsíce, v kontextu následných událostí se to zdá již být docela dávno. I když dotace dostihu nebyla zatím kvůli vyšetřování dopingové kauzy trenéra vítězného Maximum Security Jasona Servise dosud vyplacena, vypsaných 20 miliónů dolarů udělalo ze Saudi Cupu nejlépe dotovaný dostih historie. Podívejme se, které dostihy se v minulosti přetahovaly o pozici toho nejbohatšího.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking