anilinV časech Mezinárodních mítinků socialistických zemí byl jméno Voschod modlou. Nejúspěšnější chovatel na území tehdejšího Sovětského Svazu (byť mu na konci 80. let začal tvrdě konkurovat Karandinský hřebčín) byl místem, z něhož vycházeli nějlepší sovětští koně včetně řady těch, kteří se uplatnili na našich drahách, jako například trojnásobný vítěz Velké pardubické Sagar.

Citation dekorovaniMan O'War a Secretariat - jen tato dvě esa dva skončila v hodnocení nejlepších amerických koní 20. století před ním. Citationa mají mnozí zafixovaného "jen" jako prvního koně, který na dráze vydělal sedmimístnou sumu v dolarech, ale osmý držitel americké trojkoruny toho dokázal mnohem více. O víkendu uplynulo půl století, co jeho tehdy pětadvacetileté srdce dotlouklo.

Chantilly vimeoThoroughbred Daily News publikovaly další nádhernou video prochozku, tentokrát po tréninkovém středisku Chantilly. Průvodkyní místem, kde je ustájeno kolem 2500 koní, byla Alix Chopin z Arqany, která reportáž provází slovem, nicméně i pokud nerozumíte anglicky, stojí to za vidění.

Sapsiree foal EagleTopFotografka Magda Hamříková opět navštívila Hřebčín Střelice a nafotila zde řadu krásných snímků letošních přírůstků, vesměs potomků nejžádanějšího plemeníka předloňské sezóny a současné jedničky střelického chovu ryzáka Eagle Topa (Pivotal). 

morning withRespektovaný Internetový dostihový deník Thoroughbred Daily News publikoval, respektive jeho evropská edice, pod názvem A Morning With (Ráno s) krátké video z ranních prací u čtveřice předních trenérů - Andrewa Baldinga, Eda Walkera, Rogera Teala a Josepha O'Briena. Jako příjemné osvežení ranní karantény Vám jej nabízíme i na našich stránkách.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking